Úvod Ostatné Amazon: Pozrite, čo sa na na Vianoce kupovalo najviac

Amazon: Pozrite, čo sa na na Vianoce kupovalo najviac

99

Amazon prezradil, ktoré produkty patrili medzi najobľúbenejšie pred vianočnými sviatkami v rôznych kategóriach.  Nechýbajú medzi nimi smart kamery, inteligentní hlasoví asistetnti ani bábiky L.O.L. Surprise!, ktoré dostať aj u nás.

Predaje tohto digitálneho predátora boli samozrejme rekordné, miliardy položiek dopĺňajú desiatky miliónov zariadení iba z produkcie samotnej spoločnosti Amazon. Najpredávanejšie oddelenia mali v ponuke hračky a hry, módu, veci pre domácnosť a samozrejme produkty pre krásu.

Nás ale zaujímali aj konkrétnejšie produkty. Z produkcie Amazonu je to predovšetkým domáci asistent Echo Dot, Fire TV Stick s ovládaním pomocou Alexy alebo Apple AirPods v klasickej aj Pro verzii.

 

Ak vás zaujíma, čo je na Amazone aktuálne populárne v jednotlivých kategóriách, kliknite na tento odkaz, nájdete  na ňom podrobné zoznamy, aktualizované každú hodinu.

Z hračiek je stále na špici bábika L.O.L. Surprise! a LEGO, domácnostiam najčastejšie pribudol múdry autonómny vysávač strednej triedyiRobot Roomba 675 či inteligentné kamery na stráženie domácnosti ako Wyze Cam Indoor Wireless Smart Home Camera.

Čítajte viac:

Chceli by ste pod stromček robotický vysávač? Pozrite si 15 dôležitých vecí, na ktoré by ste pri rozhodovaní mali myslieť

Z „netechnických“ vecí má veľký úspech napríklad kozmetika Haus Laboratories a z módy si ľudia v období Vianoc znovu obľúbili produkty značky Champion.