Úvod Aplikácie, softvér a služby Vylúčte riziko neoprávneného využitia vozidiel firemnej flotily na súkromné účely

Vylúčte riziko neoprávneného využitia vozidiel firemnej flotily na súkromné účely

47

Rozbehli ste úspešný biznis, ale potrebujete vylúčiť riziko neoprávneného využitia vozidiel na súkromné účely? V tom prípade si vyberte moderný monitorovací systém, s ktorým zabudnete na nemalé straty a nekonečné problémy. Získate tak konečne prehľad a kontrolu nad tým, čo bolo v minulosti mimo vášho dosahu.

Monitorovanie vozidiel pomocou tohto moderného systému vám umožňuje kontrolovať veľa dôležitých parametrov, od presného umiestnenia vozidla v reálnom čase po najazdené kilometre a spotrebu paliva.

Výhody GPS trackera

Použitie moderných systémov monitorovania vozidiel umožňuje dispečerom, mechanikom a iným zodpovedným osobám mať dôležité informácie o stave vozidla a poskytuje najúplnejšiu kontrolu nad pracovným procesom zo strany vedenia spoločnosti. Správne monitorovanie pomocou spoľahlivého GPS trackera vám tiež umožní vylúčiť zneužívanie vozidiel zamestnancami a  minimalizovať náklady na údržbu vozového parku spoločnosti.

Jeden systém na kontrolu veľkého množstva dôležitých parametrov

Monitorovanie pomocou špičkového GPS lokátora vám umožňuje prijímať v reálnom čase informácie o pohybe objektov, na ktorých sú nainštalované sledovače, ako aj informácie z ďalších senzorov.

Monitorovanie vozidiel a kontrola paliva týmto systémom je široko využívaná v mnohých organizáciách. Vyrieši množstvo problémov súvisiacich s riadením dopravy. Zaistí včasné a presné dodanie tovaru, bezpečnosť dopravy, jej dokonalú kontrolu a maximálne možné zníženie nákladov.

Vyrieši problémy s odchýlkami

Monitorovanie vozidiel umožňuje nepretržité sledovanie pohybujúceho sa objektu v reálnom čase so schopnosťou kedykoľvek presne určiť jeho polohu, čo sa aktívne využíva najmä v dopravných podnikoch.

Umožňuje optimalizovať pracovný tok a výrazne znižovať náklady. Vďaka modernému monitorovaciemu systému vozidiel môže vedenie logistickej spoločnosti rýchlo vyriešiť všetky problémy spojené s odchýlkami od zvolenej trasy. Okrem toho môže kontrolné oddelenie neustále monitorovať technický stav prepravnej jednotky a včas reagovať na akékoľvek poruchy alebo iné problémy.

Preto neváhajte a tento moderný systém si do vášho podniku vyberajte. Vyriešite s ním mnohé problémy týkajúce sa stavu vašej firemnej flotily.

Zdroj obrázka:STEKLO/shutterstock.com