Úvod Quanta WHITE PowerPro Roller: Vysavače Electrolux majú inovatívnu hubicu, ktorá rovnako dobre zvládne najmenšie...

PowerPro Roller: Vysavače Electrolux majú inovatívnu hubicu, ktorá rovnako dobre zvládne najmenšie odrobinky aj zvieracie chlpy

255

Electrolux prichádza s novými tyčovými vysávačmi Ergorapido PowerPro

Tvrdé podlahy nájdeme v čoraz väčšom množstve domácností, klasické hubice si však s nimi neporadia úplne efektívne. Okrem jemného prachu musia bojovať najmä s väčšími odrobinkami, kúskami zeminy či srsťou domácich miláčikov. Práve pre podobné situácie navrhla spoločnosť Electrolux nové tyčové vysávače série Ergorapid PowerPro, nadväzujúc na úspechy predchádzajúcej generácie.

Ich jedinečná hubica PowerPro Roller poskytuje vynikajúce výsledky tak pri tých najjemnejších nečistotách ako aj väčších kúskoch. Oba nové modely (EER85SSM a EER87MBM) sú navyše vybavené leštiacou rotačnou kefou, ktorá povrch zároveň aj leští.

Model EER87MBM dostal do výbavy aj teleskopicky nastaviteľnú štrbinovú hubicu s kefou, pričom k dokonalému upratovaniu oboch modelov pomáha ich nízka hmotnosť iba 2,5 kilogramu. Oba vysávače majú navyše odnímateľný malý ručný vysávač a na plne nabitú batériu s kapacitou 2100 mAh by mali vydržať vysávať až 45 minút (čo by malo stačiť na plochu s rozlohou135 m2).

V porovnaní s predchodcom by mali nové vysávače až 6x lepšie odstraňovať prach z rôznych medzier a štrbín a ich filter zachytí až 99,99% mikročastíc prachu s veľkosťou 1-3 mikrónov. Oba modely sú už v predaji. Ich cena sa pohybuje približne na hranici 230, resp. 250 eur.