Úvod Inteligentné autá a elektromobily Zvýšte jeho ochranu. Aj pomocou LED svetiel môžete urobiť auto bezpečnejším

Zvýšte jeho ochranu. Aj pomocou LED svetiel môžete urobiť auto bezpečnejším

19

Od vstavaného WiFi a záložných kamier až po autá bez vodiča sa zdá, že technologické inovácie v automobilovom priemysle nemajú žiadne obmedzenia. Väčšina pokrokov v oblasti špičkových technológií v automobilovom svete sa zvyčajne točí okolo vašej bezpečnosti. Možno ste ale prehliadli, že jedným z najväčších príspevkov k bezpečnosti vodiča bolo zavedenie LED osvetlenia.

Zatiaľ čo väčšina výrobcov stále používa bežné žiarovky, priekopníci v tomto odvetví presadzujú, aby sa LED svetlá stali novým štandardom. A má to svoje dôvody.

Stačí si vybrať správny model

Pýtate sa, prečo je lepšie investovať do tohto typu osvetlenia? Jednoduchá odpoveď je, že sú lepšie.  K dispozícii máte v ponuke dynamickejšie možnosti pre svetlomety, zadné svetlá, brzdové a zadné svetlá, hmlové svetlá, bočné označovače, vnútorné svetlá, svetlá pod karosériou a kvalitné LED osvetlenie ŠPZ.

Sú jasnejšie, spotrebujú menej energie, vydržia dlhšie a sú porovnateľné (ak nie lacnejšie) ako tradičné žiarovky z hľadiska ich dlhej životnosti. Aby toho nebolo málo, LED svetlá sa ukazujú ako bezpečnejšia voľba, pretože výrazne zlepšujú viditeľnosť vodiča.

Oceníte aj štýlovú stránku LED osvetlenia auta

Jednou z najlepších vecí na LED osvetlení auta sú aj možnosti dizajnu. Sú neuveriteľne všestranné, pretože vďaka nim môžete byť nielen videní, ale aj cool.

Môžete si vybrať z ponuky originálnych LED parkovačiek, vnútorných svetiel, ktoré svietia na podlahe pod sedadlami vodiča a spolujazdca. Prichádzajú v rôznych farbách, červená, modrá, zelená, žltá, fialová a oranžová. Môžete si dokonca vybrať viacfarebné moduly, čo vám umožňuje meniť farby podľa vašej nálady.

Ďalšími možnosťami pre glam osvetlenie vášho auta sú LED svetlá pod kolesom a LED osvetlenie podvozku. Uľahčite si život aj jazdu aj výberom súprav, ktoré podporujú Bluetooth a ovládajú sa diaľkovo alebo smartfónom. Nielenže urobíte ulice bezpečnejšími, ale budete na nich aj dobre vyzerať.

Zdroj obrázka: Oleksiy Mark/Shutterstock.com